Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego koniakowskie.pl, dostępnego pod adresem: koniakowskie.pl, kajzar.pl, kajzar.com  jest Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar ul. Tadeusza Rejtana 11/3, 30-510 Kraków, Polska. NIP: PL 548-246-65-14, REGON: 240712329.
 2. Regulamin określa zasady zawierania pomiędzy Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar, a Klientami umów sprzedaży produktów prezentowanych w sklepie internetowym.
 3. Klient zobowiązany jest do przestrzegania wszystkich postanowień Regulaminu.
 4. Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej sklepu, odnoszące się do produktów (łącznie z cenami), nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego lecz zaproszenie do zawarcia umowy określone w art.71 Kodeksu Cywilnego.
 5. Informacja o cenie podawana na stronie sklepu internetowego ma charakter wiążący od momentu otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail. Po skutecznym złożeniu zamówienia cena ta nie ulegnie zmianie.
 6. Zdjęcia produktów umieszczane są na stronie sklepu internetowego w celach przykładowych i służą prezentacji konkretnie wskazanych na nich modeli.
 7. Właścicielem zdjęć i tekstów zamieszczonych na stronie jest Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar. Ich powielanie, kopiowanie, przetwarzanie i publikowanie na innych stronach, portalach i sklepach internetowych, prasie, TV jest możliwe wyłącznie za zgodą właściciela.
 8. Klienci mają możliwość zakupu koronek koniakowskich i bielizny koronkowej za pośrednictwem sklepu internetowego.
 9. Warunkiem skutecznego złożenia zamówienia, jest podanie dokładnych danych adresowych przez klienta, oraz wskazanie numeru telefonu lub adresu e – mail, pod którym możliwy będzie kontakt ze strony sprzedającego.

 

Zasady i warunki korzystania ze sklepu internetowego

 1. Warunkiem korzystania, ze sklepu jest zaznajomienie się z regulaminem sklepu i jego akceptacja. Klient, który dokonuje zakupów akceptuje niniejszy regulamin.
 2. Sprzedający podejmuje wszelkie możliwe środki techniczne i organizacyjne, zapobiegające pozyskaniu i modyfikacji przez osoby nieupoważnione danych podawanych podczas rejestracji oraz podczas składania zamówień.
 3. Każdy produkt jest wykonywany na zamówienie klienta. Termin wykonania koronek koniakowskich i bielizny koronkowej wynosi do 14 dni roboczych. W przypadku zamówienia większej ilości koronek lub obrusów i serwetek większych niż 70 centymetrów termin wykonania zamówienia jest indywidualnie ustalany z klientem.

 

Składanie zamówień.

 1. Zamówienia na koronki koniakowskie i bieliznę koronkową, dostępną w sklepie internetowym są składane za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie sklepu, e-mail lub telefonicznie.
 2. Złożenie zamówienia za pośrednictwem formularza i pocztą elektroniczną jest możliwe przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.
 3. Zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20.
 4. Wysłanie zamówienia przez klienta stanowi  jego ofertę, złożoną firmie: Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar co do zawarcia umowy sprzedaży, zgodnie z treścią Regulaminu.   
 5. Po wysłaniu zamówienia, Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia jego oferty drogą elektroniczną lub telefoniczną, na wskazany przez niego adres poczty e-mail lub numer telefonu. Po otrzymaniu ww. potwierdzenia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży zamówionych przez klienta koronek koniakowskich i/lub bielizny koronkowej. 
 6. Klient może zrezygnować z zamówienia przed otrzymaniem od Sprzedającego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Oświadczenie o rezygnacji z zamówienia, powinno być wysłane do Sprzedającego drogą elektroniczną na adres kajzar@kajzar.pl

 

Dokonywanie płatności. Ceny.

 1. Wszystkie ceny zamieszczone w sklepie internetowym podawane są w złotych polskich lub euro, zawierają podatek VAT. Ceny zamieszczone przy produktach nie uwzględniają kosztów dostawy.
 2. Płatności dokonywać można w wybranej formie: płatność gotówką za pobraniem, przelew bankowy, serwis płatności elektronicznych. Płatności w formie przelewu bankowego powinny być dokonywane na rachunek bankowy Sprzedającego: Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar, ul. Tadeusza Rejtana 11/3, 30-510 Kraków, Santander Bank Polska S.A., numer rachunku: 79 1090 1665 0000 0001 3596 4662, Dla klientów dokonujących przelewów z zagranicy: Santander Bank Polska S.A., numer rachunku: PL 79 1090 1665 0000 0001 3596 4662 SWIFT: WBKPPLPP.

 

Realizacja zamówień.

 1. Sprzedawca, po otrzymaniu potwierdzenia o wysłaniu oferty przez klienta rozpoczyna realizację zamówienia.
 2. Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych. Zamówienia specjalne oraz koronki większe niż 70 cm realizowane są z indywidualnym terminem realizacji, ustalanym z klientem.
 3. Koszt wysyłki koronek koniakowskich i bielizny koronkowej ponosi klient i jest on doliczany do ceny zamówionych produktów, co wyszczególniono w formularzu zamówienia produktów na stronie sklepu internetowego.
 4. Produkty są dostarczone w formie wybranej przez Klienta, za pośrednictwem firmy przewozowej UPS lub Poczty Polskiej.
 5. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania należy, w obecności kuriera lub listonosza, sporządzić protokół szkody, który wraz z ewentualną reklamacją powinien zostać niezwłocznie przesłany do Sprzedającego.
 6. Do każdej wysyłki dołączone zostanie potwierdzenie zakupu. Na życzenie klienta wystawiamy Faktury VAT. Od 01.04.2013 roku podatek VAT na obrusy i serwetki koronkowe wynosi 23%.

 

Odstąpienia od umowy.

 1. W ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, klient może zrezygnować z zamówienia bez podania przyczyny. Aby tego dokonać należy wysłać taką informację za pomocą wiadomości e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy: jest Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar ul. Tadeusza Rejtana 11/3, 30-510 Kraków.
 2. Zwrot wzajemnych świadczeń, powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni. 
 3. Zwracana bielizna koronkowa lub/i koronki koniakowskie powinny zostać zwrócone wraz z dokumentami wydanymi przy ich sprzedaży na adres siedziby firmy: Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar, Istebna 883, 43-470 Istebna.
 4. Koszt odesłania koronek koniakowskich i bielizny koronkowej ponosi sprzedawca.
 5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, klient zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

 

Niezgodność towaru z umową. Reklamacje.

 1. Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar odpowiada za niezgodność z umową sprzedaży koronek koniakowskich i bielizny koronkowej.
 2. W przypadku stwierdzenia niezgodności koronek koniakowskich i/lub bielizny koronkowej, z umową, klient ma prawo złożenia pisemnej reklamacji.
 3. W przypadku skorzystania z tego prawa należy odesłać reklamację wraz z reklamowanym towarem oraz dowodem zakupu (paragonem albo fakturą) na adres: Koniaków - Koronki Koniakowskie Paweł Kajzar, Istebna 883, 43-470 Istebna.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo 10 dniowego okresu rozpatrzenia reklamacji.
 5. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta istnieje możliwość wymiany reklamowanego produktu na inny lub zwrot należności na konto bankowe wskazane przez klienta.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl